Hızlı Arama
Kategori
İl
İlçe
Mahalle
Fiyat Aralığı
M2 Aralığı
Oda Sayısı
Anahtar Kelime
Bizden Haberler
İstanbul da 100 bin... Sektör Haberleri16 Ekim 20140 20İstanbul Emlak... Devam » Maketten ev satışında... Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar,... Devam »
Mortgage Kuralları... Mortgage kuralları daha sert... Devam » Kirada evi, bankada...  Yeni Gelir Vergisi Yasası taslak halinde olduğu... Devam »
Emlak Vergisinde yeni... Konut KDV oranlarında artış Arsa Emlak Vergisi değerine... Devam » Ankarada 9 Kişiden 1i... Ankarada 9 Kişiden 1i Gecekonduda Yaşıyor.. Devlet... Devam »

Toplam 30 kayıt bulundu. Görüntülenen : 1 - 6
1 2 3 4 5    
Emlak Yaşam Haberleri
Huzurlu Marmarada... Beylikdüzü’nde inşa ettiği “Huzurlu Marmara” projesinin... Devam » Sosyal donatılar... Yürüttüğü kentsel dönüşümü sosyal dönüşümle destekleyen... Devam »
Yatırım için en cazip... Rusya Federasyonu Antalya Başkonsolosu Oleg Rogoza,... Devam » "3,5 milyon Arap... ARTİAD Başkanı Kerim: "KDV muafiyeti ve yatırım... Devam »
"İpotekli konut... Altın Emlak Genel Müdürü Mustafa Hakan Özelmacıklı,... Devam » Yazlıkçıların... Yaz mevsiminin geç gelmesine rağmen yazlık bölgelerde... Devam »
Turizm sezonunda... Antalya Valiliği 15 Mayıs ile 15 Ekim tarihleri arasında... Devam » "İzmir-İstanbul... İzmir ile İstanbul arası karayolu ulaşımını 9 saatten 3... Devam »
"Yıllık 5 milyar... Medyacity Yönetim Kurulu Başkanı Kurt: "Birleşik Arap... Devam » Çarpık kentleşme... Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, imarda yeni düzenlemeleri... Devam »