Hızlı Arama
Kategori
İl
İlçe
Mahalle
Fiyat Aralığı
M2 Aralığı
Oda Sayısı
Anahtar Kelime
Bizden Haberler
İstanbul da 100 bin... Sektör Haberleri16 Ekim 20140 20İstanbul Emlak... Devam » Maketten ev satışında... Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar,... Devam »
Mortgage Kuralları... Mortgage kuralları daha sert... Devam » Kirada evi, bankada...  Yeni Gelir Vergisi Yasası taslak halinde olduğu... Devam »
Emlak Vergisinde yeni... Konut KDV oranlarında artış Arsa Emlak Vergisi değerine... Devam » Ankarada 9 Kişiden 1i... Ankarada 9 Kişiden 1i Gecekonduda Yaşıyor.. Devlet... Devam »

Toplam 30 kayıt bulundu. Görüntülenen : 1 - 6
1 2 3 4 5    
Emlak Yaşam Haberleri
Şanlıurfa’da... Şanlıurfa’da tarihi yapıların ortaya çıkması ve... Devam » İlk yarıda 654 bin... Türkiye genelinde yılın ilk 6 ayında 2016nın aynı... Devam »
ABDde 2. el konut... Ülkede ikinci el konut satışları haziranda aylık yüzde... Devam » Konutlardaki düşüş... Türkiye genelinde yılbaşından bu yana aralıksız olarak... Devam »
Haziran konut... Türkiye genelinde yılbaşından bu yana aralıksız olarak... Devam » Ondörtüç Pendikin... İnsay Yapı tarafından İstanbul Pendikte hayata geçirilen... Devam »
Yapı Okulu ile çatı... Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği (ÇATIDER), inşaat... Devam » Öğrenci yurtlarında... Milli Eğitim Bakanlığınca hazırlanan "Özel Öğrenci... Devam »
Bu evleri kimse satın... Kimi mafya yüzünden, kimisi de kullanışsızlığı yüzünden... Devam » Royal Group, iki... Royal Group, dünyanın en prestijli emlak ödülleri olan... Devam »